Vianočné vystúpenie 2023

Vianočné vystúpenie 2023

Dňa 14. 12. 2023 sme sa spolu s deťmi vnorili do Vianočného času plného predvianočného upratovania, pečenia, príprav na Vianoce, až po zimnú krajinu plnú snehu, perníkov, perníkového domčeka a samotného Vianočného príbehu, kde sa narodil Ježiško a privítali ho pastieri.

Deti z mladšej triedy LIENOK vystúpili so svojim programom „Vianoce sú za dverami“, kde najskôr zasnežili a zamrazili všetko v podobe vločiek a mrázikov, následne sa zmenili na Vianočných škriatkov, ktorí poupratovali a pripravili izbu na Vianoce a nakoniec napiekli v podobe cukrárov a pekárov Vianočné dobrôtky.

Staršie deti z triedy SOVIČIEK vystúpili s programom „O perníkovej chalúpke“, ktoré zakončili „Vianočným príbehom“, kde sa veríme, že narodil Ježiško aj v našich srdiečkach.

Deti takto ukázali svoju šikovnosť, divadelné nadanie a spoločne tak priniesli už vianočnú náladu všetkým navôkol. Veríme, že sme si všetci odniesli v radosť z vystúpenia detí a tiež lásku do Vianočných sviatkov. Ak si chcete pripomenúť vystúpenie a pohladiť si tak dušu i srdce, pozrite si fotky v našej galérii.